ela[container]

Wynajem kontenerów

ELA CONTAINER POLSKA SP. Z O.O. to rodzinne przedsiębiorstwo działające na polskim rynku już od wielu lat, sukcesywnie powiększając swoją ofertę i zdobywając coraz więcej zadowolonych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firma stała się największą w Europie firmą wynajmująca kontenery i ugruntowała swoją pozycję na rynku, poszerzając ofertę na cały kontynent. Głównymi obszarami działalności firmy jest wynajem kontenerów, a także technika kontenerowa, czyli dostosowywanie ich do potrzeb klientów.

Dostępne kontenery na wynajem

W ofercie ELA CONTAINER POLSKA SP. Z O.O. znajdują się wszystkie podstawowe rodzaje kontenerów, dzięki czemu każdy klient może wynająć kontener najlepiej dostosowany do swoich potrzeb. ELA CONTAINER POLSKA oferuje więc wynajem kontenerów dostosowanego do potrzeb biura albo zaplecza, kontenerów magazynowych, które umożliwiają przechowywanie wszelkiego rodzaju towarów i zabezpieczenie ich przed zniszczeniem czy osobami postronnymi, a także kontenerów socjalnych będące doskonałym tymczasowym lokum. Kontenery mają niezwykle szerokie zastosowanie, dzięki czemu mogą być używane również jako przedszkola, klasy szkolne, pomieszczenia dla seniorów i młodzieży czy miejsce do zajęć w czasie wolnym.

Pełen profesjonalizm podczas wynajmu kontenerów

Na życzenie klientów kontenery mogą otrzymać dodatkowe wyposażenie, dostosowane do preferencji i potrzeb danego przedsiębiorstwa dzięki profesjonalnemu doradztwu fachowców. Kontenery są błyskawicznie montowane, dzięki montażowi wstępnemu, który odbywa się jeszcze w siedzibie firmy ELA CONTAINER POLSKA. Zazwyczaj już w dniu dostarczenia kontenerów na miejsce możliwe jest ich użytkowanie. Flota samochodów ciężarowych zapewnia niezawodną i błyskawiczną dostawę.

Kontenery wynajem

W swojej ofercie firma ELA CONTAINER POLSKA posiada kontenery nowe i używane przez co istnieje możliwość ich wynajmu w atrakcyjnej cenie. Kontenery są niezwykle uniwersalne, wytrzymałe i można dowolnie je łączyć w wielomodułowe konstrukcje, dlatego jest to produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i otrzymuje ofertę z dołączonymi rysunkami CAD, co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. W razie potrzeby firma oferuje także telefoniczne doradztwo fachowców czy pomoc serwisu, a także możliwość przebudowy i naprawy kontenerów w ciągu 48 godzin.